top of page

Vianočná atmosféra sa rozžiarila v bratislavskej Moyzesovej sieni, keď sa v termínoch 10. a 22. decembra uskutočnila séria Vianočných benefičných koncertov. Tieto podujatia, ktoré zdobili kalendár vianočných aktivít v meste, neboli iba o hudbe a oslave, ale predovšetkým o srdciach plných dobroty a solidarity.

Moyzesova sieň, známa svojou krásou a nádhernou akustikou, sa stala miestom, kde sa stretli umelci a diváci so spoločným cieľom – podporiť Nadáciu Detského Kardiocentra.

Tieto koncerty neboli iba hudobnými predstaveniami, ale boli aj príležitosťou pre spoločenstvo, aby sa spojilo a prejavilo svoju podporu pre dôležitú vec.

Umelci, ktorí vystúpili na týchto koncertoch, priniesli do Moyzesovej sieni svoj talent a vášeň pre hudbu, čím priniesli nezabudnuteľné zážitky všetkým prítomným.

Od klasických vianočných skladieb po moderné interpretácie, program bol pestrofarebný a fascinujúci, čo každému umožnilo nájsť si niečo pre svoju dušu.

Nezabúdajme ani na sponzorov, ktorí tieto koncerty umožnili a prispeli k ich úspechu. Veľká vďaka patrí predovšetkým spoločnosti M2C, Chastia, Atrios, Inovasec, reštaurácii Maehwa, Veľvyslanectvu Kórejskej republiky na Slovensku.

Vianočná doba je obdobím dávania a zdieľania, a tieto koncerty nám pripomenuli dôležitosť pomáhať tým, ktorí to najviac potrebujú.

Séria Vianočných benefičných koncertov 

10.12. a 22.12.2023

Partneri Vianočného benefičného koncertu

Veľvyslanectvo Kórejskej republiky na Slovensku

flag_kor.jpeg
image (3).png
devin_2x.png
logo_2x.png
image (4).png
M2C_logo_white-300DPI (1).png
no-stroke-1.png
CHASTIA_logo_v1.png
logo-atrios.png
bottom of page